Aktualności i ogłoszenia

Otwarcie 3 września

Żłobek „Groszek” zostanie otwarty dla dzieci od poniedziałku 3 września 2018r.


Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi zapisanymi do naszej placówki na dzień otwarty w Żłobku Groszek w sobotę w godz. 12.00 go 15.00. Dla naszych najmłodszych pociech mamy drobne niespodzianki !

Obecnie w żłobku trwa remont i modernizacja pomieszczeń dla dzieci. Została wyremontowana łazienka. Już są zamówione nowe, śliczne meble do sal, łóżeczka, pościel, pomoce dydaktyczne oraz zabawki. Jeszcze się zastanawiamy jakie zakupić urządzenia na plac zabaw.Uwaga nowość!!!

Ze względu na fakt, iż zanieczyszczone powietrze jest najbardziej szkodliwe dla najmłodszych, którzy nie mają jeszcze silnego układu odpornościowego i chłoną jak gąbka trujące substancje, rodzi się potrzeba ochrony dzieci w żłobkach. W końcu one spędzają tam sporo czasu na zabawie, odpoczynku i nauce. Warto by przebywały w czystym i bezpiecznym środowisku. To na pewno odbije się na ich doraźnym zdrowiu, zwiększy koncentrację i procesy pamięciowe, a być może pozwoli im dłużej cieszyć się życiem.  Wielu rodziców zamarzyło, by w sali, w której przebywa ich pociecha, działał oczyszczacz powietrza. Właśnie taki został zakupiony- Karcher AF 100. Jest to jeden z najnowocześniejszych oczyszczaczy na rynku. Ma aż pięć różnych filtrów, oczyszcza pomieszczenia aż do stu metrów kwadratowych!

Wierzymy, że inwestycja w zdrowie dzieci naprawdę się opłaci nie tylko w kontekście ochrony najmłodszych przed dostającym się do wnętrza budynków smogiem, ale także szalejącymi w żłobkach infekcjami sezonowymi i chorobami zakaźnymi.

 

  

© 2018 Żłobek Groszek w Nysie