Dla rodziców

Cennik

 

 

PEŁEN ZAKRES OPIEKI NAD DZIECKIEM - pobyt do 10 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu = 1100 zŁ 

płatne z góry do 5 dnia każdego miesiąca, przelewem na konto żłobka.

W ramach oferowanego pakietu, dziecko może uczęszczać do żłobka w mniejszej ilości godzin, w zależności od potrzeb rodziców. Cena pakietu nie ulega jednak obniżeniu z tego tytułu.   Informujemy, że Niepubliczny Żłobek Groszek, nie świadczy opieki nad dziećmi w formie karnetów godzinowych, doraźnej opieki nad dziećmi 1 lub 2 razy w tygodniu. Jednym z Naszych priorytetów jest zapewnienie dzieciom maksymalnego komfortu i poczucia bezpieczeństwa w Naszej placówce. Zapewnia to, między innymi stałość grupy, personalizacja miejsca w szatni i łazience, indywidualne, przypisane do każdego dziecka łóżeczko z osobistą pościelą (dzieci nie rotują w łóżeczkach).

 

JEDNORAZOWA OPŁATA ADMINISTRACYJNA - w wysokości 250 zŁ

przeznaczona m.in na ubezpieczenie pobytu dziecka w żłobku, środki higieniczne (bez pampersów), wyprawkę plastyczną, wpłacana przelewem na konto żłobka w dniu podpisania umowy.

 

OPŁATA ZA WYŻYWIENIE - w wysokości 16 zł dziennie

płatne z góry do 5 dnia każdego miesiąca, ( zwroty za nieobecności dziecka rozliczane w ostatnim dniu każdego miesiąca)


Wyżywienie w Niepublicznym Żłobku Groszek, dostarczane jest przez firmę cateringową Dzienny Dom Pobytu i jest zgodne z normami żywienia dla dzieci do lat trzech, opracowanymi przez Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie.

W ramach całodziennego wyżywienia dziecka, zapewniamy:

  • I śniadanie (zupa mleczna)
  • II śniadanie
  • dwudaniowy obiad
  • podwieczorek
  • napoje bez ograniczeń (herbatka, woda)

 

Regulaminy i informacje

 

  

© 2018 Żłobek Groszek w Nysie